Korela chocholatá

Nymphicus hollandicus

Dorůstá délky 33 cm a hmotnosti 100 gramů. Pochází z australského vnitrozemí. Je charakteristická svojí chocholkou. Taxonomicky je příbuzná papouškům kakadu. V přírodě žije kočovným způsobem života. Žije v párech nebo hejnech. Živí se semeny, zrním, bobulemi a ovocem. V zajetí ji krmíme směsí zrní, zeleným krmením, ovocem a zeleninou. Také podáváme dřevěné tyčinky nebo větvičky na okus. Ráda zpívá a povídá, dovede přilnout k člověku, je vhodná k dětem.

Cena adopce: 800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz