Korunáč chocholatý

Goura victoria

Je jedním z největších holubů na světě. Dorůstá délky 70 cm a hmotnosti 2,1 kg. Je zbarvený modro-šedě. Na temeni hlavy má krajkovou korunku či chocholku z jemného peří. Jeho domovem jsou pralesy Západní Nové Guiney. Moc toho nenalétá, chodí převážně po zemi. Hnízda si však staví na stromech. Charakteristický je nejen chocholkou ve tvaru účesu punk, ale i hlubokým houkavým zvukem, který občas vydává. Pokud jste někdy hráli hru „Angry Birds“, už jste se s ním v animované formě setkali. Jmenuje se tam „Willow“.

Cena adopce: 800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz