Křepelka harlekýn

Coturnix delegorguei

V přirozeném prostředí ji můžeme najít v Etiopii, Súdánu, jižní Africe a na Madagaskaru. Líbí se jí v travnatých porostech s křovinami a v zemědělsky obdělávané krajině. Dorůstá délky 20 centimetrů a váhy do 95 gramů. Zdržují se obvykle ve skupinkách od 10 do 20 křepelek, někdy můžeme vidět i hejno o 200 jedincích. V době hnízdění se skupinka křepelek rozdělí na páry, které se stále drží ve své blízkosti. Živí se semínky, výhonky, hmyzem, dále nepohrdnou malými měkkýši.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz