Křepelka křovinná

Perdicula asiatica

Vyskytuje se v Indii a na Srí Lance. Je to malá křepelka, která dorůstá délky 18 cm a hmotnosti 82 gramů. Obývá suché oblasti s křovinatým podrostem, od pastvin až po husté lesy. Živí se semeny rostlin a malým hmyzem. Tento druh křepelek vykazuje významný pohlavní dimorfismus. To znamená, že slepičky a kohoutci mají odlišný vzhled. O sezení tak zvaně inkubaci vajíček se stará pouze slepička. Poté, co se malé křepelky vylíhnou, pomáhá kohoutek s jejich hlídáním a s péčí o ně. Partnerské pouto u těchto křepelek je silné a jsou považovány za monogamní, což znamená, že mají stále jen jednoho partnera. Žijí v menších hejnech, ve volné přírodě jsou velmi plaché a ostražité.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz