Křepelka polní

Coturnix coturnix

Je to nejmenší zástupce hrabavých ptáků, žijící v Evropě. U nás, v České republice, žije především v nižších polohách, v zemědělské krajině s pastvinami a obilnými poli, případně v lesostepích. Křepelka polní dorůstá hmotnosti 90 až 130 gramů a délky 18 až 22 cm. Je zbarvena do světlehnědé barvy, s ještě světlejším břichem. Kohoutci mají černý pruh uprostřed hrdla. Křepelky se živí především hmyzem a semeny. Je to stěhovavý pták, křepelky z Evropy zimují v severní Africe.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Zástupný symbol

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz