Kulík zlatý

Pluvialis apricaria

Tento bahňák se nejčastěji vyskytuje na rozsáhlých bažinách. Je to polotažný pták, v období hnízdění ho můžete spatřit na Islandu, Irsku, Velké Británii, Pobaltí a v Rusku. V zimním období žije v západní a jižní Evropě, na severu Afriky nebo v Malé Asii. Dorůstají délky až 28 cm a váží přibližně 250 g. U samce můžete během roku vidět dva typy zbarvení a to svatební šat a zimní zbarvení. Samice si upraví již samcem vyhloubený důlek, vystele ho mechem, peřím, suchou trávou a snese do něj maximálně 3 vajíčka. Potrava je složená převážně z hmyzu a plžů.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 50 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz