Kulíšek brazilský

Glaucidium brasilianum

Ve Střední a Jižní Americe je jednou z nejrozšířenějších sov. Jedná se o nočního ptáka, který dorůstá 15 cm. Díky své velikosti se řadí k nejmenším druhům sov na světě. Jeho potravou jsou drobní ptáci, savci, ještěrky, obojživelníci a hmyz. Hnízdí v dutinách stromů, kam samičky snášejí 1 až 7 vajec. Inkubační doba je 28 dní. Je charakteristický pisklavým houkáním. Samice jsou na rozdíl od samců o něco větší a často více zbarveny do červena.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz