Kůň

Plemeno: Mini horse

Je plemeno koně, avšak o dost menší, než jak si obyčejného koně představíme. Dorůstá do výšky mezi 80 – 100 cm. Byl vyšlechtěn v Anglii a v USA v druhé polovině 19. století. Běžně se chová jako hobby zvíře nebo ke sportovním aktivitám pro malé děti. Dožívají se v průměru 43 let. V dřívějších dobách byli využíváni pro práci v dolech, kde tahali vozíky. Díky svému vzrůstu byli schopni pracovat tam, kde jiná tažná zvířata nebylo možno pro jejich velikost využít.

Cena adopce: 2500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 2500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

2500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz