Kvakoš noční

Nycticorax nycticorax

Je velmi rozšířeným ptákem, najdeme jej v Asii, Africe, Americe i Evropě. Dorůstá délky 65 cm a hmotnosti 800 g. Rozpětí křídel 90 až 100 cm. Má šedé opeření, temeno hlavy, hřbet a zátylek jsou zbarveny do černa. Mimo období hnízdění žije samotářským způsobem života. Patří mezi brodivé a pelikány. Žije v močálech, bažinách či jezerech s hustým porostem, případně na podmočených loukách. Má vynikající zrak, pomocí něhož číhá na kořist ze zálohy. Loví menší ryby, korýše, žáby, vodní hmyz a malé savce. Můžeme jej poznat také podle charakteristického zvuku, připomínajícího havrana.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz