Kvakoš rezavý

Nycticorax caledonicus

Dorůstá délky 55 až 65 cm, hmotnosti do 1 kg. Ve volné přírodě se vyskytuje v Indonésii, v Nové Guinei, na Filipínách, v Mikronésii a v Austrálii. Je to převážně noční pták, avšak v období dešťů je aktivní i přes den. Žije v početných koloniích, v nichž se často vyskytují i další druhy ptáků. Hnízda staví z malých větviček na stromech, případně na keřích. Živí se drobnějšími mokřadními a vodními živočichy a vejci. Někdy hnízdí také na skalních převisech či v jeskyních. Samičky snáší 2 až 5 vajec, ze kterých se mláďátka líhnou po 21 dnech.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz