Labuť černá

Cygnus atratus

Jejím původním domovem je Austrálie. Dorůstá hmotnosti 9 kilogramů. Na délku měří 110 až 140 cm. Rozpětí křídel 160 až 200 cm. Živí se rostlinami, zejména z vodního dna. Díky dlouhému krku se k rostlinám ve vodě snadno dostanou. Po celý život žijí labutě v páru, jen zřídka se stává, že se páry rozpadnou. Zajímavostí je, že tento druh má nejdelší krk ze všech labutí a jako jediný zástupce z řady vrubozobých má kadeřavé peří na křídlech. Kadeřavé peří je typ pera.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz