lemur rudočelý

Eolophus roseicapilla

Jako všichni lemuři i tento druh lemura je endemickým druhem žijícím v lesích na ostrově Madagaskar. Dorůstá délky až 45 cm plus ocas, který měří okolo 50 cm. Takto dlouhý ocas mu pomáhá udržovat rovnováhu při skákání v korunách stromů. Je to mírumilovný druh, který v přírodě žije ve skupinách, které mají okolo 6 až 18 jedinců. V přírodě jsou tito lemuři velmi ohroženým druhem, díky úbytku jejich přirozeného prostředí. Živý se především listy, plody, květy, okusem kůry, občas hmyzem.

Cena adopce: 1200,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1200 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1200 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz