Loskuták posvátný

Gracula religiosa

Je to středně velký špaček, který žije v Indii a jihovýchodní Asii. Dorůstá délky 30 cm. Žijí v párech nebo v hejnech. Pohybují se především ve vrcholcích stromů, kde si obstarávají potravu. Živí se zejména ovocem, dále semeny, hmyzem a malými obratlovci. Jsou poměrně hluční, charakterističtí jsou pronikavým hvízdáním. Svůj hlasový rejstřík jsou schopni obohatit naučenými zvuky z okolí. I z tohoto důvodu jsou oblíbenými klecovými ptáky, neboť někteří nadaní loskutáci umí velmi dobře napodobovat lidskou řeč.

Cena adopce: 1200,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1200 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1200 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz