Majna Rothschildova

Leucopsar Rothschildi

Je pěvcem z čeledi špačkovitých. Pochází z tropického ostrova Bali, který se nachází v Indonésii. Jejím biotopem jsou otevřené nížinaté lesy s travnatým porostem. Dorůstá délky 25 cm, hmotnosti do 115 gramů, ocas je dlouhý až 9 cm. Zbarvení peří téměř na celém těle je sněhobílé, konce křídel a ocasu jsou zbarveny do černa. Kolem očí má nápadně do modra zbarvený klín kůže. Jsou to společenští ptáci, kteří žijí mimo období rozmnožování ve skupinkách 50 až 60 jedinců. Živí se semeny, plody, červy, hmyzem. Mezi sebou si povídají mnoha různými zvuky, které mohou připomínat pískání, kvákání nebo smích. Zpívají samičky i samečci.

Cena adopce: 1200,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1200 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 80 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1200 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz