Moko skalní

Kerodon rupestris

Svým vzezřením připomíná morče, ale patří k čeledi kapybarovitých. Vyskytuje se v Jižní Americe konkrétně v oblastech Brazílie. Dorůstá délky až 60 cm a váží do 3 kg. Je to převážně noční hlodavec, který se pohybuje ve skalnatém prostředí. Hloubí se hluboké nory, které obývá kolonie, která může mít i 90 jedinců. Jeho potravou jsou především listy rostlin, kůra stromů nebo plody. Samice rodí 2 mláďata, která jsou plně vyvinutá a jsou schopná se rychle zapojit do skupiny.

Cena adopce: 1700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 1700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

1700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz