Nesyt africký

Mycteria ibis

Je to brodivý pták, patří mezi čápovité. Je podobně velký jako nám známý čáp bílý. Dorůstá 95 až 105 cm, váží 1,9 až 2,9 kg. Rozpětí křídel 150 až 165 cm. Je bílý, má částečně černá křídla a ocas, žlutý zobák. Dobře jej poznáme podle červené kůže v obličeji. Vyskytuje se v subsaharské Africe a na Madagaskaru. Živí se rybami, korýši, žábami, hmyzem a červy. Staví poměrně velká hnízda, umístěná vysoko na stromě. Během období rozmnožování se jeho opeření stává krásnějším, na horních částech křídel a na hřbetě je zbarveno růžově. Taktéž nohy se zbarví do jasně růžové. Že by se samou láskou červenal?

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz