Papoušek červenokřídlý

Aprosmictus erythropterus

Dorůstá výšky 50 cm, hmotnosti 15 kg. Pochází z ostrova Ouessant v Bretani, ve Francii. Jsou to velmi odolné ovečky, přizpůsobené k přežití v náročných podmínkách. Jsou typickým býložravcem, nenáročné, spásají i byliny, které ostatní hospodářská zvířata odmítají. Někdy se jim proto říká „živé sekačky“. Ovečky jsou velmi chytré, zvídavé a mírné. Zajímavost se vztahuje k názvu „quessantská“ v češtině. Zavedený název ovce quessantská v češtině vzniknul chybou při přepisu slova „Ouessant“ z faxové kopie, které bylo nesprávně písařem přepsáno na „Quessant“. I takové chyby se mohou stát.

Cena adopce: 800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz