Pisila čáponohá

Himantopus himantopus

Někdy je též kvůli barvě nohou zvána pisila rudonohá. Je to velmi hojný pták, kterého lze snad s výjimkou Antarktidy spatřit na všech kontinentech. Dospělí jedinci dorůstají délky 40 cm a hmotnosti 220 gramů. Je bílý s černými křídly a hřbetem. Hnízdí v oblastech s mělkými vodami, rybníky, jezery nebo mokřady. Živí se hmyzem a korýši, případně pulci a malými rybkami. Z rostlinné stravy semeny. Občasně je ke spatření i u nás na jižní Moravě a v jižních Čechách.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 50 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz