Prase

Plemeno: Göttingenské miniprase

Toto roztomilé miniprase bylo vyšlechtěno v Německu pro biomedicínský výzkum. Díky své odolnosti a malému vzrůstu, začalo být oblíbeným chovaným druhem mezi širokou chovatelskou veřejností. Prasátka jsou sociálními tvory, takže je důležité, aby žily ve skupině. Dorůstá výšky 40 cm a váží okolo 25 kg. Ostatně jako všechna prasata jsou i oni všežravci. Co to znamená? Prasata sní úplně všechno co jim dáte od rostlinné po živočišnou potravu. Jejich krmná dávka se skládá z rostlinné potravy, která zastupuje 95% a zbylých 5% je určených pro granule, šrot a vitamíny.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz