Satyr Cabotův

Tragopan caboti

Pochází z jihovýchodní Číny. Patří mezi hrabavé ptáky z čeledi bažantovitých. Podobně jako u ostatních bažantů je u něj výrazný pohlavní dimorfismus. Kohout je barevně výraznější, charakteristický oranžovým zbarvením tváří. Kohout dorůstá délky 61 cm a hmotnosti 1,4 kg, slepička 50 cm a hmotnosti 0,9 kg. Živí se kořínky, pupeny, listy a plody, někdy i bezobratlými živočichy. Hnízdí na stromech, přičemž hnízda si budují buď sami, nebo využívají hnízd jiných ptáků. O inkubaci vajíček a péči o mláďátka se stará jen slepička.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz