Satyr Temminckův

Tragopan temminckii

Bažant patřící do řádu hrabavých. Pochází z lesů jižní Asie, vyskytuje se v Indii, Číně v Myanmaru a Vietnamu. Dorůstají délky těla 680 mm a hmotnosti 2 kg. Slepičky o něco méně. Zajímavostí u všech satyrů je, že jako jediní bažanti hnízdí na stromech. Hnízdo si neumí postavit a tak obsazují opuštěná hnízda po jiných ptácích. Snáší maximálně dvě větší vajíčka v jedné snůšce. Živí se především rostlinnou stravou plody, poupaty, výhonky, bobulemi, semeny, kořínky, občasně též hmyzem.

Cena adopce: 2400,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 2400 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

2400 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz