Skunk pruhovaný

Mephitis mephitis

Pochází ze severní Ameriky. Je aktivní večer, váží okolo 4,5 kg a ve volné přírodě je mu nejlépe v řídkých lesích. Patří k malým šelmám, živí se větším hmyzem a malými savci. Samice rodí 5-6 mláďat, která s ní zůstávají v noře až jeden rok. Skunk je typicky zbarvený do černé s bílým pruhem. Proti svým nepřátelům používá účinnou zbraň v podobě páchnoucího výměšku ze svých pachových žláz. V ohrožení se otočí zády k nepříteli a svým zapáchajícím sekretem je schopen zasáhnout přesně až na 3,5 m.

Cena adopce: 4200,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 4200 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 110 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

4200 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz