Snovač zahradní

Ploceus cucullatus

Je to malý zpěvný pták z čeledi snovačovitých. Dorůstá 16 cm a hmotnosti 27 gramů. Vyskytuje se hojně v řídkých lesích a v otevřené krajině, dále pak na vesnicích a ve městech. Je pro ně charakteristický silný zobák a tmavé oči. Hnízdí v koloniích a živí se převážně semeny. Nepohrdne ani hmyzem nebo různými plody. Zajímavostí je, že samci staví kulatá hnízda z trávy, která jsou zavěšená dolů v větví stromů. Podle toho, jaké hnízdo se samečkům povede vystavět, si samice vybírá svého partnera.

Cena adopce: 500,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 500 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 40 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

500 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz