Sokolík malý

Polihierax semitorquatus

Dorůstá velikosti 14 až 17 cm a díky tomu, se řadí k nejmenším dravým ptákům na světě. Je to malý sokolovitý pták, který se vyskytuje v Jižní a Jihozápadní Africe. Živí se zejména hmyzem. Jeho jídelníček je občas doplněn úlovkem menších plazů, ptáků či savců. Hnízdí většinou v opuštěných dutinových hnízdech, kam samičky kladou vajíčka přímo na dno. Zajímavostí je, že sokolíci provádějí skupinovou rodičovskou péči, kdy více samečků a samiček poskytuje mláďátkům potřebné rodičovské zázemí.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 60 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz