Volavčík člunozobý

Cochlearius cochlearius

Je to volavkovitý pták, který žije v mangrovových porostech, v močálech Ameriky, v oblastech od Mexika po Peru, Brazílii a severovýchodní Argentinu. Dorůstá výšky 54 cm. Živí se rybami, hmyzem a korýši. Má charakteristický lopatkovitý zobák, který svým tvarem při pohledu shora připomíná dvě zrcadlově obrácené loďky, čluny. Odtud také pochází jeho druhový název „člunozubý“. Sameček i samička jsou vzhledově velmi podobní. Jedná se o nočního ptáka, přes den tedy spí a aktivní část života prožívá v noci.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz