Volavka bělolící

Egretta novaehollandiae

Vyskytuje se v Oceánii (Nový Zéland, Austrálie, Papua Nová Guinea a blízké ostrovy v Tichém oceánu). Dorůstá výšky 60 až 70 cm a hmotnosti 550 gramů. Žije v zamokřených oblastech, v mokřadech, bažinách a slaných močálech, v přílivových bahenních mokřadech, též na pastvinách a je k vidění i na golfových hřištích. Živí se rybami a obojživelníky, nepohrdne ani hmyzem a plazi. Hnízdo staví z větví na listnatých stromech výše nad zemí, asi 5 až 12 metrů nad terénem. Ke spatření je obvykle na stromech či sloupech. Její let se jeví jako pomalý a skákavý.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz