Volavka rusohlavá

Bubulcus ibis

V přírodě ji nalezneme především v Africe, v jižní Evropě a v Asii, byla pozorována i u nás, v České republice. Byla zavlečena do Ameriky a do Austrálie. Dorůstá délky 56 cm a hmotnosti 500 gramů. Jedná se o denního brodivého ptáka. Obývá říční břehy, močály a travnaté pláně. V noci hřaduje na stromech ve velkých hejnech. Bývá k vidění na hřbetech velkých kopytníku (například na slonech), kteří jim poskytují bezpečí a na oplátku je volavky zbavují otravného hmyzu. Této pomoci mezi zvířaty se říká symbióza.

Cena adopce: 700,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 700 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

700 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz