Výreček bělolící

Ptilopsis leucotis

Dorůstá délky 25 cm, hmotnosti kolem 200 gramů, rozpětí křídel 50 cm. Jedná se o poměrně malou sovu, pocházející z Afriky, kde se vyskytuje v pásmu mezi rovníkem a Saharou. Je to noční pták, přes den hřaduje na skrytých místech. Živí se bezobratlými živočichy, jako jsou můry, brouci, pavouci, štíři. Nepohrdne ani malými obratlovci, jako plazi, savci a ptáci. Loví tak, že se ze svého stanoviště vrhá za kořistí na zem. Kořist polyká celou.

Cena adopce: 900,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 900 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

900 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz