Ibis jihoafrický

Geronticus calvus

Od ostatních ibisů se liší tím, že žije v hornaté, vyprahlé krajině s nadmořskou výškou asi od 1000 do 2000 metrů nad hladinou moře. Dorůstá délky 65 až 75 cm, hmotnosti 900 až 1100 gramů. Jeho zbarvení je modročerné s černozeleným peřím na krku s několika hnědými péry na křídlech. Hlava je bílá s červeným zbarvením vrcholku hlavy, opeřená modročerným peřím jen ze zadní části. Zobák, charakteristicky zahnutý jako u ostatních ibisů, je červené barvy. Jeho domovinou je jihovýchodní Afrika. Živí se hmyzem, malými plazi, malými mrtvými savci a ptáky. Hnízdí ve skalách otevřených skalních římsách.

Cena adopce: 600,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 600 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

600 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz