Kapybara vodní

Hydrochoerus hydrochaeris

Je to největší žijící hlodavec na světě, který obývá tropické oblasti Jižní Ameriky. Dospělá zvířata dorůstají hmotnosti až 80 kg. Najdete ho především v záplavových oblastech řek, kde se pase na rozlehlých travnatých pláních. Do řek se chodí ochlazovat, spásat vodní rostliny a též vodu využívá jako toaletu. Další součástí jejich jídelníčku jsou i zrniny, kůra stromů případně ovoce, které najdou v přírodě. Samice rodí okolo 5 mláďat, která jsou po narození plně vyvinutá a následují matku

Cena adopce: 3800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 3800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 100 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

3800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz