Klokan obrovský

Macropus giganteus

Patří k jednomu z největších vačnatců v Austrálii. Dorůstá výšky přibližně 120 cm, váží kolem 54 kg a jeho ocas měří kolem 100 cm. Samice jsou o dost menší, dorůstají 90 cm a váží přibližně 28 kg. Patří k nočním zvířatům, přes den většinou podřimuje. Jeho klasickým biotopem jsou rozlehlé travnaté savany, vřesoviště, na kterých se pase. Tvoří početná stáda, která mohou čítat i několik desítek jedinců. Zajímavostí u všech klokanů je ten, že neumí couvat.

Cena adopce: 3800,00 

Adoptujte mě

Adoptovat za 3800 Kč

Pozvěte mě na jídlo

Pozvat na jídlo za 120 Kč

Co pro nás můžete udělat

Pozvání na jídlo

Pokud jsem se Vám zalíbil, můžete mě a mé kamarády pozvat na oběd. Funguje to tak, že kliknete na kolonku níže a my dostaneme dlabanec.

Na oplátku, Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát s poděkováním a jménem.

Náš oběd vypadá asi takto:

Adopce na dálku

Pokud jsem se Vám zalíbil natolik, že mě rádi přijmete na dálku do své rodiny, bude mi potešením. Adopce je na dobu jednoho roku. 

Po uhrazení adopčního příspěvku Vám pošleme na zadaný e-mail unikátní certifikát.

Adoptovat mě můžete na dobu jednoho roku. Dále se budete moci rozhodnout, zda si jako adoptující rodič budete přát být zveřejněn v informačním systému Zooparku Nehvizdy. Při osobní návštěvě u nás v Zooparku Nehvizdy obdržíte jako dárek a poděkování jednou ročně za doby adopce upomínkový předmět. 

3800 Kč

Adoptovat

Zanechte mi vzkaz